Categories Polecane

Lokówko-suszarka do stylizacji włosów – czy warto?

Marzą Ci się efektowne loki, które będą trwałe, a jednocześnie ich wykonanie nie obciąży i nie uszkodzi struktury włosów? Profesjonalna lokówko-suszarka Babyliss BAB2770E PRO Rotating 800 świetnie sprawdzi się w przypadku włosów długich oraz krótkich. Urządzenie Babyliss nadaje piękny blask, zapewnia trwałą stylizację włosów w postaci bardzo naturalnych loków lub fal.


Dlaczego warto zwrócić uwagę na obrotową suszarko-lokówkę? Przede wszystkim urządzenie to posiada wiele zalet. Wykonana na podstawie ceramicznej technologii suszarko-lokówka nie niszczy włosów, dlatego jej systematyczne użytkowanie nie wpłynie na stan naszej fryzury.


Lokówko-suszarka jest urządzeniem niezwykle praktycznym, gdyż przy jednorazowym użyciu można wysuszyć oraz wystylizować włosy, nadając im efektowne loki. Urządzenie popularnej marki Babyliss wykonane zostało w zamyśle technologii, która nie niszczy włosów, a zapewnia ich nabłyszczenie i wygładzenie. 

Zalety lokówko-suszarki


Jakie są największe zalety suszarko-lokówki? Przede wszystkim oszczędność czasu, miejsca oraz oszczędność prądu. Za sprawą jednego urządzenia możemy wysuszyć i jednocześnie podkręcić nasze włosy, nadając im stylowe, bardzo naturalne fale.


Lokówko-suszarka pozwala także zaoszczędzić miejsce, zarówno w domu, jak i w podróży. Zamiast dwóch osobnych sprzętów, wystarczy jeden, który zapewni nam równie ciekawy efekt. Sprzęt do stylizacji włosów w postaci lokówko-suszarki sprawdzi się doskonale w trakcie wyjazdów. Możesz zapomnieć o pakowaniu suszarki, szczotki do stylizacji włosów, tradycyjnej lokówki i innych przedmiotów, które zwykle są przydatne podczas codziennego układania swojej fryzury. Wystarczy jedno urządzenie, dzięki któremu nasze włosy będą wyglądały niczym po wizycie u fryzjera.


Warto wspomnieć o jeszcze jednej, równie ważnej zalecie. Przy rosnących kosztach prądu, użytkowanie wielofunkcyjnego sprzętu do włosów będzie rozsądnym rozwiązaniem, które pozwoli zaoszczędzić!

Babyliss BAB2770E PRO Rotating 800


Lokówko-suszarka marki Babyliss jest urządzeniem wysokojakościowym i bezpiecznym dla naszych włosów. Jak powszechnie wiadomo, systematyczne używanie sprzętu do stylizacji włosów, wytwarzające wysoką temperaturę, może skutecznie osłabić kondycję naszych włosów i sprawić, że staną się one przesuszone i napuszone. Lokówko-suszarka Babyliss BAB2770E PRO Rotating 800 posiada 2 poziomy regulacji temperatury i funkcję zimnego nawiewu, przez co nie niszczy włosów i nie osłabia ich.


Działanie obrotowej lokówko-suszarki jest zdecydowanie mniej inwazyjne niż działanie suszarki i lokówki w osobnym użyciu. To konkretne urządzenie wykonane zostało tak, aby nie tylko ułatwić stylizację włosów, ale także zadbać o ich ogólny stan i wygląd. Babyliss wygładza włosy, nabłyszcza je i poskramia najbardziej niesforne kosmyki. Ponadto funkcjonalny sprzęt zapewnia możliwość wysuszenia włosów, podkręcenia ich lub całkowitego wyprostowania!


Lokówko-suszarka to urządzenie szczególnie polecane dla osób, które często stylizują swoje włosy. Sprzęt marki Babyliss pozwala zaoszczędzić czas i stworzyć najbardziej fantazyjną fryzurę niczym po wizycie u najlepszego fryzjera!